Practicing Japan - 35 Years of Japanese Studies in Poznań and Kraków

Practicing Japan - 35 Years of Japanese Studies in Poznań and Kraków

28.12.2021
Zakład Japonistyki UAM w Poznaniu oraz Zakład Japonistyki UJ zapraszają na międzynarodową konferencję naukową, która odbędzie się w dniach 24-26 marca 2022 r. w trybie zdalnym na platformie MS Teams.
więcej o Practicing Japan - 35 Years of Japanese Studies in Poznań and Kraków

01.12.2021
więcej o Zaproszenie na seminarium "Krakowsko-warszawskie seminarium iranistyczne Irańska rewolucja konstytucyjna 1905-1911: konteksty, narracje, implikacje"

Wizyta Pani Ambasador ZEA w Instytucie Orientalistyki

29.11.2021
W dniu 26 listopada 2021 r. Instytut Orientalistyki gościł Jej Ekscelencje Panią dr Eman Ahmed Al Salami, Ambasador Zjednoczonych Emiratów Arabskich, która złożyła oficjalną wizytę na Uniwersytecie Jagiellońskim i wygłosiła wykład dla studentów arabistyki.
więcej o Wizyta Pani Ambasador ZEA w Instytucie Orientalistyki

Dr Piotr Nykiel członkiem Tureckiego Towarzystwa Historycznego