Otwarcie konferencji "Pionierzy krakowskiej afrykanistyki: Roman Stopa"

08.06.2015
13 maja 2015 w Collegium Maius UJ odbyło się otwarcie konferencji „Pionierzy krakowskiej afrykanistyki: Roman Stopa", połączone z inauguracją działalności Jagiellońskiego Centrum Badań Afrykanistycznych
więcej o Otwarcie konferencji "Pionierzy krakowskiej afrykanistyki: Roman Stopa"

Wizyta przedstawicieli Hong Kong University of Science and Technology

08.06.2015
Dnia 11 maja 2015 Uniwersytet Jagielloński odwiedziła delegacja z Hong Kong University of Science and Technology (HKUST)
więcej o Wizyta przedstawicieli Hong Kong University of Science and Technology

Dni Indyjskie

05.06.2015
Zapraszamy na szóstą edycję Dni Indyjskich w Krakowie. Jak co roku, wykładom akademickim towarzyszyć będą warsztaty, projekcje filmowe i lekcje języków indyjskich (8.06-14.06.2015)
więcej o Dni Indyjskie

Wizyta prezydenta Światowej Federacji Karate Tradycyjnego

10.05.2015
28 kwietnia 2015 roku na Uniwersytecie Jagiellońskim gościł prezydent Światowej Federacji Karate Tradycyjnego Włodzimierz Kwieciński (8 Dan)
więcej o Wizyta prezydenta Światowej Federacji Karate Tradycyjnego

Wizyta delegacji UJ w Omanie

21.04.2015
W dniach 11-16 kwietnia br. delegacja Uniwersytetu Jagiellońskiego przebywała z wizytą w Omanie na zaproszenie tamtejszych władz i Ministerstwa Szkolnictwa Wyższego w uznaniu zasług Katedry Arabistyki Instytutu Orientalistyki UJ w rozszerzaniu współpracy naukowej i edukacyjnej
więcej o Wizyta delegacji UJ w Omanie