Inauguracja roku akademickiego 2021/2022

Zajęcia dydaktyczne na Wydziale Filologicznym rozpoczynają się w dniu 4 października 2021 r.

W tym dniu o godz. 10:00 odbędzie się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2021/2022 Instytutu Orientalistyki w Auli Collegium Novum.

Piątek 1 października jest dniem inauguracji uniwersyteckiej, wolnym od zajęć dydaktycznych.

Po Inauguracji Roku Akademickiego w Instytucie Orientalistyki zapraszamy studentów I roku studiów licencjackich oraz I roku studiów magisterskichna na warsztaty organizowane przez Samorząd Studentów mające na celu przekazanie informacji na początku drogi uniwersyteckiej. Dla nowych studentów zajęcia dydaktyczne w tym dniu są odwołane ze względu na ogłoszone godziny dziekańskie.

Studenci pozostałych lat rozpoczynają zajęcia w dniu 4.X.2021 od godz. 15:00.