Rozstrzygnięcie konkursu na stanowisko ADIUNKTA

Termin: 08.06.2021 - 08.07.2021

Miło nam poinformować, że konkurs na stanowisko postdoc1 w projekcie badawczym ALCITfem (Aktywizm i jego moralne i kulturowe podstawy: alternatywne obywatelstwo i rola kobiet w Kurdystanie i diasporze) finansowanym w ramach programu Grieg przez Narodowe Centrum Nauki z Funduszy Norweskich ogłoszony 27.04.2021 został rozstrzygnięty. Do konkursu zgłosiła się trójka kandydatów. Po rozpatrzeniu nadesłanych dokumentów i po przeprowadzeniu trzech wywiadów o pracę, na posiedzeniu w dniu 18.05.2021 komisja w składzie dr hab. Joanna Bocheńska, dr Wendelmoet Hamelink (Uniwersytet Oslo) i dr Karol Kaczorowski (Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie) zadecydowała o wyborze dr Rahima (Azada) Hajiagha. Laureatowi konkursu serdecznie gratulujemy.

Data opublikowania: 08.06.2021
Osoba publikująca: Ewelina Zięba