перейти до основного змісту

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту

Wizyta ambasadora Arabii Saudyjskiej: 21 lipca 2022 r.

event-date: 21.07.2022

Spotkanie rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Jacka Popiela z ambasadorem Królestwa Arabii Saudyjskiej w Polsce Saadem Salehem Al-Salehem było głównym punktem wizyty saudyjskiej delegacji w murach najstarszej polskiej uczelni. Goście z Półwyspu Arabskiego zwiedzili także reprezentacyjne budynki Collegium Novum oraz Collegium Maius.

W spotkaniu, które odbyło się 21 lipca w sali Senackiej, uczestniczyli także prof. Dorota Malec, prorektor UJ ds. współpracy międzynarodowej, dr hab. Władysław Witalisz, prof. UJ, dziekan Wydziału Filologicznego UJ oraz prof. Barbara Michalak-Pikulska, kierownik Katedry Arabistyki UJ. Saudyjskiemu dyplomacie towarzyszył Mohammed Alhedaithy, pierwszy sekretarz ambasady Królestwa Arabii Saudyjskiej w Warszawie.

Zobacz więcej:

Дата опублікації: 25.07.2022