Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Opiekunowie roku / Koordynatorzy

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

Opiekunowie roku

Więcej

 

Opiekun studiów licencjackich:

dr Agieszka Pałka Lasek - aga.lasek@uj.edu.pl

 

Opiekun studiów magisterskich:

dr Marcin Gajec - marcin.gajec@uj.edu.pl

 

Opiekun studiów licencjackich:

mgr Magdalena Varga - magdalena.varga@uj.edu.pl

 

Opiekun studiów magisterskich:

dr hab. Iwona Milewska, prof. UJ - iwona.milewska@uj.edu.pl

 

Opiekun studiów licencjackich:

dr Renata Rusek - Kowalska - renata.rusek@uj.edu.pl

 

Opiekun studiów magisterskich:

dr Karolina Rakowiecka-Asgari - k.rakowiecka-asgari@uj.edu.pl

 

Opiekun studiów licencjackich i magisterskich:

dr hab. Tomasz Majtczak - tomasz.majtczak@uj.edu.pl

 

 

Opiekun studiów licencjackich:

 1 rok: mgr Katarzyna Grych - katarzyna.grych@uj.edu.pl

 2 i 3 rok: mgr Sebastian Wielosz - sebastian.wielosz@uj.edu.pl

 

Opiekun studiów magisterskich:

dr Katarzyna Sarek - katarzyna.sarek@uj.edu.pl

 

Opiekun studiów licencjackich:

dr Piotr Nykiel - piotr.nykiel@uj.edu.pl

 

Opiekun studiów magisterskich:

dr Jordanka Georgiewa - Okoń - jordanka.georgiewa-okon@uj.edu.pl